Magnifying glass Close

Adblocker is geactiveerd!

Op deze website worden advertenties getoond. Van de advertenties wordt de redactie betaald. De redactie verzorgt het nieuws op deze website. Zonder advertenties geen nieuws. Zou je je adblocker daarom willen uitschakelen

Empack Zwolle 2013

13 november 2013
Location
Zwolle

EMPACK Zwolle spitst zich als regionale verpakkingsbeurs, zowel op het vlak van exposanten als bezoekers, toe op de provincies Overijssel, Flevoland, Noord-Holland, Groningen, Drenthe en Friesland. Hiermee onderscheidt deze vakbeurs zich van de jaarlijkse editie van EMPACK ‘s-Hertogenbosch, die in het voorjaar plaatsvindt.

Net als de voorgaande jaren wordt met de parallelle organisatie van FOODTECH Zwolle 2013 ingespeeld op de wisselwerking tussen de verpakkings- en voedingsmiddelensector, zodat de bezoeker een totaaloverzicht krijgt van alle trends en ontwikkelingen op het gebied van voeding en verpakking.

Voor meer informatie kunt u kijken op: www.easyFairs.com/EMPACKZwolle-NL

Informatie over event

Partner van Aanbestedingscafé:
Sluiten

Inloggen met

of met e-mailadres

Ontvang ons gratis e-book!

Ontvang nu het e-book 'Ruis: de ideeën van Kahneman en de aanbestedingspraktijk' en blijf wekelijks op de hoogte van het laatste aanbestedingsnieuws.
close-link