Magnifying glass Close

Adblocker is geactiveerd!

Op deze website worden advertenties getoond. Van de advertenties wordt de redactie betaald. De redactie verzorgt het nieuws op deze website. Zonder advertenties geen nieuws. Zou je je adblocker daarom willen uitschakelen

Gemeentelijk Inkoop Platform

26 september 2013
Location
Utrecht

Twee thema’s komen aan de orde tijdens de GIP-bijeenkomst:

1. Actuele jurisprudentie door aanbestedingsadvocaat mr. Tony van Wijk. Met name de laatste uitspraken onder het oude regime en de eerste uitspraken onder het nieuwe regime van het aanbestedingsrecht worden aangekaart.

2. Bestuurlijk aanbesteden versie 2.0 door mr. drs. Tim Robbe. De methodiek van het bestuurlijk aanbesteden is inmiddels doorontwikkeld en sinds kort is er een versie 2.0. Met name deze doorontwikkeling van het bestuurlijk aanbesteden zal tijdens de bijeenkomst worden toegelicht.

Informatie over event

Partner van Aanbestedingscafé:
Sluiten

Inloggen met

of met e-mailadres

Ontvang ons gratis e-book!

Ontvang nu het e-book 'Ruis: de ideeën van Kahneman en de aanbestedingspraktijk' en blijf wekelijks op de hoogte van het laatste aanbestedingsnieuws.
close-link