Op deze website worden advertenties getoond. Van de advertenties wordt de redactie betaald. De redactie verzorgt het nieuws op deze website. Zonder advertenties geen nieuws. Zou je je adblocker daarom willen uitschakelen
Laat je inspireren door de professionals van UBR|HIS en leer meer over de diversiteit van inkopen binnen de Rijksoverheid.
Tijdens dit event komt het volgende aan bod:
Speciaal voor deze kennismiddag organiseren wij workshops gericht op de ontwikkelbehoeften van inkopers. Onze kennisambassadeurs nemen je mee in de wereld van risicomanagement, leveranciers- en contractmagement, inkoopstrategie en branchekennis. Ben jij er bij? UBR|HIS, de partner voor sourcing, contractmanagement en inkoop, voert de inkoopfunctie uit voor zes (kern)departementen: Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Financiën, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Algemene Zaken en Buitenlandse Zaken. Inkoper in de private sector? Laat u inspireren door de geoliede machine van de rijksoverheid.
Aanmelden
Aanmelden via: https://nevi.nl/evenement/kennisevenement-be-inspired
Neem je collega mee!
Je bent als lid van harte uitgenodigd eenmalig een collega die (nog) geen lid is van NEVI (gratis) mee te nemen naar dit event. Het verzoek is dat deze collega zich met een Basic-account aanmeldt voor dit event en via [email protected] laat weten door wie hij/zij geïntroduceerd is. Onderstaande niet-ledenprijs is dan uiteraard niet van toepassing.
Praktische informatie
De bijeenkomst is van 15:00-17:45 uur
Geef jouw interesse via [email protected] van bovenstaande thema’s aan ons door en op basis daarvan worden de er 5 workshops georganiseerd.