Magnifying glass Close

Adblocker is geactiveerd!

Op deze website worden advertenties getoond. Van de advertenties wordt de redactie betaald. De redactie verzorgt het nieuws op deze website. Zonder advertenties geen nieuws. Zou je je adblocker daarom willen uitschakelen

Leergang Ontwikkelcompetities Nieuwe Stijl gemeente Leeuwarden

28 mei 2014
Location
Leeuwarden

Krijgt u hoofdpijn van EU architectenselecties? Ligt uw locatieontwikkeling stil of zit u met leegstaand vastgoed in uw maag? Wilt u een duurzaam project, maar weet u niet goed hoe u dit kunt uitvragen? Het Steunpunt Architectuuropdrachten & Ontwerpwedstrijden van Architectuur Lokaal organiseert een drietal bijeenkomsten onder de noemer De Opdrachtgeversschool over actuele, succesvolle strategieën voor aanbestedingen en ontwikkelcompetities, waarin deze en nog veel meer vragen beantwoord worden. De bijeenkomsten zijn primair bedoeld voor publieke opdrachtgevers, maar adviseurs, ontwerpers, bouwers en ontwikkelaars zijn ook van harte welkom.

Het programma van deze bijeenkomst stelt de ervaringen van de gemeente Leeuwarden met vernieuwende vormen van kleinschalige gebiedsontwikkeling centraal. Op veel uitleglocaties ligt de gebiedsontwikkeling nagenoeg stil. Opdrachtgevers zitten met leegstaand en overtollig vastgoed in hun maag. De gemeente Leeuwarden experimenteert met nieuwe vormen van kleinschalige gebiedsontwikkeling. En met succes! Tijdens de bijeenkomst worden de opzet van en ervaringen met de verfrissende Friese aanpak door betrokkenen toegelicht. Tevens zullen recent aanbestede projecten in Leeuwarden bezocht worden.
Klik hier voor het volledige programma.

Deelname
Elk van de leergangen staat open voor 20 tot 40 deelnemers.
De kosten bedragen € 145,00 p.p. per bijeenkomst incl. excursie per bus, documentatie, lunch en netwerkborrel.
Voor deelname aan meerdere leergangen geldt een korting: deelname aan twee leergangen kost € 275,00 en deelname aan drie leergangen kost € 410,00. De kortingen gelden uitsluitend bij gelijktijdige aanmelding voor meerdere bijeenkomsten. Voor studenten geldt een gereduceerd tarief van € 75,00 per leergang. Er worden maximaal drie studenten toegelaten bij een leergang, volgens het principe: wie het eerst komt. Genoemde bedragen zijn excl. 21% btw.
Registratie via Architectuur Lokaal

Informatie over event

Partner van Aanbestedingscafé:
Sluiten

Inloggen met

of met e-mailadres

Ontvang ons gratis e-book!

Ontvang nu het e-book 'Ruis: de ideeën van Kahneman en de aanbestedingspraktijk' en blijf wekelijks op de hoogte van het laatste aanbestedingsnieuws.
close-link