Magnifying glass Close

Adblocker is geactiveerd!

Op deze website worden advertenties getoond. Van de advertenties wordt de redactie betaald. De redactie verzorgt het nieuws op deze website. Zonder advertenties geen nieuws. Zou je je adblocker daarom willen uitschakelen

Top 10 meest gelezen columns 2017

2017 was een jaar vol spraakmakende onderwerpen. De decentralisatie van het sociaal domein en de aanbestedingsmethodiek Best Value Procurement staken hier met kop en schouders bovenuit. Ook onze columnisten maakten hier gretig gebruik van.

Vlak voor de jaarwisseling publiceren we altijd de top 10 meest gelezen columns van het jaar dat we gaan afsluiten. Deze columns zijn het meest gelezen

  1. Theo van der Linden: Methode aanbesteding Blankenburgtunnel disproportioneel
  2. Mariëlle van der Keur: Voet tussen de deur(waarder)
  3. Arthur van Heeswijck: Let op: oude Gedragsverklaring Aanbesteden na 1 juli 2017 niet langer geldig!
  4. Theo van der Linden: Presentaties en interviews moeten verboden worden bij aanbestedingen
  5. Theo van der Linden: BVP voor de PVV
  6. Tim Robbe: Waarschuwing voor de zorgorganisatie: uitgesloten of niet?
  7. Tim Robbe: Aanbestedingsrecht en rechten van cliënten
  8. Peter Streefkerk: Aanbesteden maakt soms meer kapot dan je lief is
  9. Theo van der Linden: Aanbestedende dienst zoekt game-changer met can-do-mentaliteit
  10. Tim Robbe: Het sociaal domein is één grote stationshal: deal with it!
Partner van Aanbestedingscafé:
Partner van Aanbestedingscafé:

Reacties

Partner van Aanbestedingscafé:
Sluiten

Inloggen met

of met e-mailadres

Ontvang ons gratis e-book!

Ontvang nu het e-book 'Ruis: de ideeën van Kahneman en de aanbestedingspraktijk' en blijf wekelijks op de hoogte van het laatste aanbestedingsnieuws.
close-link